kom kijken

jan
2023

maandag
30/01

Planet Osei Bantu

WORKSHOPSDANS
maandag 30 januari
19:00
rataplan
maandag
30/01

Jamsessie

openingsband: Unfinished Business

JAZZMIXMUZIEK
maandag 30 januari
20:30
rataplan gratis

feb
2023

woensdag
01/02

percussie & groove lab kinderen (10+)

Tarmacadam

WORKSHOPSKINDEREN
woensdag 01 februari
13:30
rataplan
woensdag
01/02

Percussie & Groove Lab jongeren (13+)

Tarmacadam

JONGERENWORKSHOPS
woensdag 01 februari
14:30
rataplan
zondag
05/02

BRUNCH door Scoby Club

FAMILIEWORKSHOPSBUURT
zondag 05 februari
11:00
biljartzaal
zondag
05/02

Familiezondag met Flatland

Dub Dub Dub (6+)

FAMILIETHEATERWORKSHOPSKINDEREN
zondag 05 februari
14:00
rataplan
maandag
06/02

Planet Osei Bantu

WORKSHOPSDANS
maandag 06 februari
19:00
rataplan
vrijdag
10/02

Natashia Kelly

Dear Darkening Ground

vrijdag 10 februari
20:30
rataplan
donderdag
16/02

Studenten Conservatorium Antwerpen o.l.v. Ben Sluijs en Maud Vanhauwaert

Breathings #47

donderdag 16 februari
20:30
rataplan
vrijdag
17/02

Svínhunder

Album Release

MUZIEKJAZZMIXNIEUW WERK
vrijdag 17 februari
20:30
rataplan
zaterdag
18/02

TE GAST: Geert Beullens

De Borgerhoutse Nieuwjaarsshow 2023

zaterdag 18 februari
20:00
rataplan
zondag
19/02

TE GAST: Geert Beullens

De Borgerhoutse Nieuwjaarsshow 2023

zondag 19 februari
15:00
rataplan
maandag
27/02

openingsband: Manon Gautier Quartet

Jamsessie

maandag 27 februari
20:30
rataplan

mrt
2023

woensdag
01/03

percussie & groove lab kinderen (10+)

Tarmacadam

WORKSHOPSKINDEREN
woensdag 01 maart
13:30
rataplan
woensdag
01/03

Percussie & Groove Lab jongeren (13+)

Tarmacadam

JONGERENWORKSHOPS
woensdag 01 maart
14:30
rataplan
vrijdag
03/03

Eve Beuvens Angels Trio

JAZZMUZIEK
vrijdag 03 maart
20:30
rataplan
zondag
05/03

Familiezondag met Theater m u s t

PIT (2,5+)

KINDERENFAMILIEWORKSHOPSTHEATER
zondag 05 maart
14:00
rataplan
maandag
06/03

Planet Osei Bantu

WORKSHOPSDANS
maandag 06 maart
19:00
rataplan
donderdag
09/03

Studenten Conservatorium Antwerpen o.l.v. Bo Van der werf

Breathings #48

donderdag 09 maart
20:30
rataplan
vrijdag
10/03

Hands in Motion // Ndoumbelane

Double Bill

vrijdag 10 maart
20:30
rataplan
zaterdag
18/03

LaPiratesse

zaterdag 18 maart
20:30
rataplan
maandag
20/03

openingsband: WITVROUW

Jamsessie

maandag 20 maart
20:30
rataplan
zaterdag
25/03

Roestgroep

Struis in Bib Vrede

zaterdag 25 maart
14:00
bib vrede gratis

apr
2023

woensdag
19/04

percussie & groove lab kinderen (10+)

Tarmacadam

WORKSHOPSKINDEREN
woensdag 19 april
13:30
rataplan
woensdag
19/04

Percussie & Groove Lab jongeren (13+)

Tarmacadam

JONGERENWORKSHOPS
woensdag 19 april
14:30
rataplan
zondag
23/04

Familiezondag met Nat Gras

Heel-huids (2,5+)

zondag 23 april
14:00
rataplan
maandag
24/04

Jamsessie

Openingsband: I H8 camera

MUZIEKEXPERIMENTIN PROGRESSJAZZ
maandag 24 april
20:30
rataplan
vrijdag
28/04

Compro Oro

JAZZMUZIEKMIX
vrijdag 28 april
20:30
rataplan

mei
2023

woensdag
03/05

percussie & groove lab kinderen (10+)

Tarmacadam

WORKSHOPSKINDEREN
woensdag 03 mei
13:30
rataplan
woensdag
03/05

Percussie & Groove Lab jongeren (13+)

Tarmacadam

JONGERENWORKSHOPS
woensdag 03 mei
14:30
rataplan
zondag
14/05

Familiezondag met Tister Ikomo

Nzela Na Ngai (10+)

FAMILIEKINDERENDANSMUZIEK
zondag 14 mei
14:00
rataplan
maandag
22/05

Jamsessie

JAZZMUZIEKMIX
maandag 22 mei
20:30
rataplan

jun
2023

vrijdag
02/06

The Monkey and the Monk / Augusto Pirodda Septet

JAZZMUZIEK
vrijdag 02 juni
20:30
rataplan

sep
2023

vrijdag
29/09

Games & Motifs

vrijdag 29 september
20:30
rataplan

Schrijf je in op de nieuwsbrief!