Team & vrijwilligers

RATAPLANNERS

Rataplan zet in op een stimulerend personeelsbeleid met een open en horizontaal model, waarbij de ene medewerker met de andere verbonden is.

Algemene coördinatie
Femke Vanpoucke: femke@rataplanvzw.be

Zakelijke leiding
Freija Bosmans: freija@rataplanvzw.be

Productieleiding, vrijwilligers en scholen
Saskia Vervoort: saskia@rataplanvzw.be

Projectleiding en jongerenwerking
Grégory Abels: gregory@rataplanvzw.be 

Communicatie, publiekswerking, familie- en scholenprogrammatie
Dorien Pelckmans: dorien@rataplanvzw.be

Techniek
Tom Reyniers: techniek@rataplanvzw.be

Curator jazz
Vincent Brijs: vincent@rataplanvzw.be

Onderhoud
Issaah Mohammed

Grafische Vormgeving
Charlotte Wouters: chaw chaw

Website
Hans verschooten: Buzz!

VRIJWILLIGERS

We zijn onze vele vrijwilligers ontzettend dankbaar. 
Zij maken het onmogelijke in Rataplan mogelijk.
Zonder hen zou Rataplan niet zijn wat het is.
Rataplan is steeds op zoek naar nieuwe vrijwilligers! Achter de bar, als kok, aan het onthaal, als stagehand, als administratief wonder, als afficheur … 
Zin om deel uit te maken van dit enthousiaste team? Stuur ons een mailtje info@rataplanvzw.be.

RAAD VAN BESTUUR en ALGEMENE VERGADERING

Els Van Effelterre
Sam Vloemans
Gerardo Salinas
Mulanga Nkolo
Stijn Oosterlynck
Yannick Bochem
Caro Marnef
Atia Reta
Shamisa Debroey
Michaël De Cock

Schrijf je in op de nieuwsbrief!