Rataplan in vlees en bloed

RATAPLANNERS

Rataplan zet in op een stimulerend personeelsbeleid met een open en horizontaal model, waarbij de ene medewerker met de andere verbonden is.

Algemene coördinatie
Femke Vanpoucke: femke@rataplanvzw.be

Zakelijke leiding
Freija Bosmans: freija@rataplanvzw.be

Productieleiding, vrijwilligers en scholen
Saskia Vervoort: saskia@rataplanvzw.be

Projectleiding en jongerenwerking
Grégory Abels: gregory@rataplanvzw.be 

Communicatie, publiekswerking, familie- en scholenprogrammatie
Dorien Pelckmans: dorien@rataplanvzw.be

Techniek
Tom Reyniers: techniek@rataplanvzw.be

Iedereen Stadsdichter
iedereenstadsdichter@rataplanvzw.be

Jihad van Liefde (techniek en productie)
Lou Konyk: lou@rataplanvzw.be

Curator jazz
Vincent Brijs

Onderhoud
Issaah Mohammed

VRIJWILLIGERS

We zijn onze vele vrijwilligers ontzettend dankbaar. 
Zij maken het onmogelijke in Rataplan mogelijk.
Zonder hen zou Rataplan niet zijn wat het is.

RAAD VAN BESTUUR en ALGEMENE VERGADERING

  • Els Van Effelterre
  • Sam Vloemans
  • Gerardo Salinas
  • Mulanga Nkolo
  • Stijn Oosterlynck
  • Yannick Bochem
  • Caro Marnef
  • Michaël De Cock