Team & vrijwilligers

Rataplanners

Rataplan zet in op een stimulerend personeelsbeleid met een open en horizontaal model, waarbij de ene medewerker met de andere verbonden is.

Artistieke en algemene coördinatie
Femke Vanpoucke (zij/haar): femke@rataplanvzw.be
(programmavoorstellen graag mailen naar programma@rataplanvzw.be)

Zakelijke leiding
Freija Bosmans (zij/haar): freija@rataplanvzw.be

Productieleiding en vrijwilligers
Velma De Heel (zij/haar): velma@rataplanvzw.be

Programmamaker community en jongeren
Kim Nzita Vangu (hij/hem): kim@rataplanvzw.be

Communicatie & publiekswerking, programmamaker kunsteducatie
Dorien Pelckmans (zij/haar): dorien@rataplanvzw.be

Programmatie
programma@rataplanvzw.be

Techniek & gebouwbeheer
Bram Tilburgs (hij/hem): techniek@rataplanvzw.be

Grafische Vormgeving
Charlotte Wouters: chaw chaw

Website
Hans verschooten: Buzz!

Vrijwilligers

Onze vrijwilligersploeg, dat zijn vele handen die het werk lichter maken voor- en achter de schermen. Je zag hen misschien al glunderen achter de bar, aan het onthaal, als kok!

Een diepe buiging voor: 
Anne Ceuppens – Anne Vercauteren – An Verheyen – Arya Babu – Carl Van de Genachte – Conny Hiel – Denise Van den Avont – Diana Loana – Esther Dewitte – Geert Vandendriessche – Greet Goethals – Harry Vrielink – Heidi Vyncke – Hilde Vanderlinde – Ingrid Goetschalckx – Karina Van den Eynden – Koen Monté – Koen Van den Bossche – Kris Van Pelt – Laurence Van Dessel – Louis Boni – Luc Braine – Luc Vrints – Luk Bleuzé – Marie Lembrechts – Mario Egas – Michael Bracke – Mira De Gryze – Nina Aerts – Nina Petrenko – Olivier Albertz – Paul Schrijvers – Seppe Wens – Veerle Geerts

Rataplan is steeds op zoek naar nieuwe vrijwilligers! Achter de bar, als kok, aan het onthaal, als stagehand, als administratief wonder, als afficheur … 
Zin om achter de schermen mee te draaien in een kunstenhuis, mensen te ontmoeten en ondertussen de handen uit de mouwen te steken? Stuur onze vrijwilligerscoördinator Velma een mailtje via velma@rataplanvzw.be.

Raad van Bestuur & Algemene Vergadering

Els Van Effelterre
Sam Vloemans
Gerardo Salinas
Mulanga Nkolo
Yannick Bochem
Caro Marnef
Atia Reta
Shamisa Debroey
Michaël De Cock

Schrijf je in op de nieuwsbrief!