Rataplan in vlees en bloed

RATAPLANNERS

Algemene coördinatie
Femke Vanpoucke: femke@rataplanvzw.be

Zakelijke leiding
Freija Bosmans: freija@rataplanvzw.be

Medewerker communicatie en social media
Hinda Bluekens: hinda@rataplanvzw.be

Productie- en projectmedewerker
Saskia Vervoort: saskia@rataplanvzw.be

Jazz & Projectmedewerker stad en jongeren
Grégory Abels: gregory@rataplanvzw.be 

Projectmedewerker kinderen
Atia Reta: atia@rataplanvzw.be 

Iedereen Stadsdichter
iedereenstadsdichter@rataplanvzw.be

Jihad van Liefde (techniek en productie)
Lou Konyk: lou@rataplanvzw.be

Curator jazz
Vincent Brijs

Grafische vormgeving
Rob Marcelis: info@robmarcelis.be

Onderhoud
Issaah Mohammed

Cultuurnetwerker Borgerhout
Lamiae Chiguer: lamiae.chiguer@antwerpen.be

VRIJWILLIGERS

We zijn onze vele vrijwilligers ontzettend dankbaar. 
Zij maken het verhaal van Rataplan mee waar.
Zonder hen zou Rataplan niet zijn wat het is.

RAAD VAN BESTUUR

  • Els Van Effelterre
  • Erik Bogaerts
  • Gerardo Salinas (voorzitter)
  • Mulanga Nkolo
  • Stijn Oosterlynck
  • Yannick Bochem (ondervoorzitter)
  • Yousra Benfquih