Timing: 19.30 u.: de living is open 20 u.: Supportact - The Muttons 21 u.: Seaside Disk Dit concert is staand
Seaside Disk
Seaside Disk stelt zijn debuut EP ‘Rhythm On The Midnight Ceiling’ voor! De EP representeert de unieke, intense sound van de band. Van innemende Blues tot energieke Punk trekken ze een rode draad, de Whack of emotion. Victor Scheltiens draagt bij aan deze krachtige klank als zanger en riff maestro met zijn innemende stem. Kamil De Vylder op drum en Gustaaf Deschrijver op bas grooven onvermoeibaar door hun dynamische rhythm-section. Noah Van Cleempoel, solo gitarist, plaatst er zijn gillende gitaar bovenop! Klaar om de Whack of emotion te voelen?
Support: The Muttons
Introvert maar niet verlegen. Dit viertal brengt geagiteerde schreeuwnummers en ontroostbare ballades, omhelsd door een donkere (post)punk/garage sound. Als het zweet niet van je reet glijdt, zal het bloed wel uit je neus gutsen.
2024 is het jaar waarin The Muttons hun eerste grote stappen zetten in het Vlaamse muzieklandschap. Met 60+ shows en een plaats in de selectie van de Humo’s Rock Rally zijn ze uitgegroeid tot een live act die een publiek van jong en oud tot dansen en zweten weet te wekken.
Deze zomer komen ze uit de Hightime Studio bij Thomas Valkiers gekropen om hun nieuwe muziek op plaat te brengen. Met de release van de eerste single ‘PIRATES’ eind 2024 en hun daaropvolgende single ‘SHEEP’ breekt in 2025 een nieuw tijdperk aan.